«Шкільна футзальна ліга України» у Слов’янську визначила переможців

З 21 по 28 січня 2019 року у спортивному залі КПНЗ «Міська КДЮСШ» відбулися відбіркові ігри міського етапу Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України».

У 2019 році участь у відбіркових іграх взяли команди 9 загальноосвітніх шкіл міста: ЗОШ №№ 1, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17 та Святогірська ЗОШ, які були поділені між собою на групи. Ігри проходили за коловою системою.

За результатами зіграних матчів у групах були визначені переможці – команди ЗОШ № 1, 8, 15 та ЗОШ м. Святогірськ. Саме ці команди зустрілися між собою у фіналі 28 січня 2019 року.

В ході запеклих фінальних ігор перемогу отримала команда ЗОШ № 1. на другому місці команда ЗОШ № 15, бронза в активі команди ЗОШ № 8.

Змагання щорічно проводяться з метою зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом в цілому та безпосередньо футзалом, виявлення здібних футзалістів.

Бажаємо команді ЗОШ № 1 вдалого виступу та перемоги на зональних обласних змаганнях з футзалу, які відбудуться наприкінці лютого.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
0

Эта запись была размещена в рубрики: