Права людини обговорювались на Конференції з Управлінням Нацполіції у Слов’янську

У Слов’янську відбулась конференція «Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського», організатором якої була громадська організація «Сильні громади».

У Конференції у якості спікерів взяли участь уповноважена Глави Нацполіції України з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності в Донецькій області Ольга Светлічна, представники обласного управління Нацполіції Донецької області, заступник начальника Слов'янського відділу поліції підполковник поліції Михаіл Чинчевіч. Модератором заходу був представник руху «Сильні громади» Деніс Бігунов.

Уповноважена Голови Нацполіції з питань контролю за дотримання прав людини в поліцейській діяльності Ольга Світлична доповіла учасникам конференції про повноваження, можливості та роботу Управління забезпечення прав людини Національної поліції – УЗПЛ.

Головним завданням УЗПЛ є забезпечення контролю за дотриманням прав людини працівниками поліції під час виконання заходів з підтримання правопорядку.
Звертатися до УЗПЛ потрібно у випадках, коли мають місце дії органів Національної поліції, що порушують права людини.

Під час обговорення у присутніх виникало багато питань з приводу дотримання прав людини при роботі поліції та форми взаємодії поліції та громадськості.
Зокрема, обговорювались питання, реагування поліції на випадки домашнього насильства, особливо на території «сірої зони»

Поліцейський омбудсмен Ольга Світлична роз’яснила, як можна звернутись до Управління, якщо такі випадки відбуваються. Перш за все, це можна зробити через сайт Національної поліції, або направити лист електронною поштою на адресу uzpl.donetsk@police.gov.ua.

Багато болючих питань піднімалось під час конференції, але головне – це готовність поліції до прозорості, налагодження конструктивного діалогу між поліцією та громадою та підвищення довіри громадян до роботи поліції.

Наталя Бондаренко, фото автора


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
3

Эта запись была размещена в рубрики: