До Слов’янської місцевої прокуратури у 2018 році надійшло 925 звернень громадян

Протягом 2018 року Слов’янською місцевою прокуратурою вирішено 564 звернень громадян, 356, відповідно до чинного законодавства, надіслано для вирішення до інших відомств.

Також, за період 2018 року до Слов’янської місцевої прокуратури загалом надійшло 13 запитів на публічну інформацію, з яких по 11 запитам надано інформацію та по 2 відмовлено в наданні інформації.

На особистому прийомі працівниками місцевої прокуратури прийнято 449 звернень, особисто керівником прокуратури – 93 індивідуальних та колективних звернень громадян. Переважна більшість розглянутих звернень стосувалась здійснення досудового розслідування.

У порівнянні з минулим 2017 роком за період 2018 року відбулося зменшення звернень громадян. Так, оперативними працівниками Слов’янської місцевої прокуратури усього вирішено 564 звернення, що на 46 звернень менше ніж у 2017 році (610 звернень).

Повідомляю, що відповідно до статті 19 Конституції України органи прокуратури, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

На органи прокуратури покладено функції: підтримання публічного обвинувачення в суді; організація і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження, нагляд за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку; представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

Таким чином, органи прокуратури позбавлені повноважень щодо проведення перевірок у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів.

Одночасно звертаю увагу, що письмові звернення до Слов’янської місцевої прокуратури можуть також надсилатися на електронну пошту: Slavyansk_list@don.gp.gov.ua.

Запити на інформацію згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» направляються на електронну адресу Slavyansk_info@don.gp.gov.ua


Окрім того, повідомляю, що для прийняття усних звернень у Слов’янській місцевій прокуратурі функціонують телефони «гарячої лінії» (06262) 2-31-66  та в Лиманському відділі Слов’янської місцевої прокуратури -  (066)860-40-46.

Керівник прокуратури В. Шилов

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: