На сході громадян у Слов’янську мешканці “Славкурорту” отримали звіт про роботу поліції

За рік дільничні офіцери поліції, що обслуговують  райони «Східний», «Північний» та «Славкурорт» опрацювали понад 1,7 тисячі заяв та повідомлень від громадян.

На даній території проживає близько 18 тисяч громадян, яких обслуговують два дільничних офіцера поліції.

За звітній період дільничними виявлено 352 адміністративних правопорушень: 43 факти насилля в сім’ї, 44 – торгівля саморобними алкогольними напоями, 19 – незаконна торгівля, 102 – розпивання алкоголю у громадських місцях та інше.

Достатня увага приділяється місцевим жителям, що раніше мали проблеми із законом - наразі у місті під адміністративним наглядом знаходиться 45 осіб до яких відносяться особи, що звільнились з місць позбавлення волі або відбувають умовне покарання та сімейні агресори.

Дільничними розкрито 32 правопорушення кримінального характеру: затримано 21 особу за скоєння крадіжок, 8 за незаконне зберігання наркотичних засобів, виявлено 3 учасників НЗФ.

Силами дільничних регулярно проводяться комплексні профілактичні відпрацювання підоблікового контингенту та осіб, що схильні  до скоєння злочинів та адміністративних правопорушень.

Розповівши про свою роботу, правоохоронці уважно вислухали всі скарги місцевих мешканців та зареєстрували отриману інформацію з метою подальшої перевірки.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: