Молодь слов’янського полку отримала зброю


Гвардійцям осіннього призову вручили зброю. Церемонія пройшла в урочистій атмосфері. Молодь морально підтримували старші товариші.

Молоді воїни пройшли тривалий курс підготовки, отримали необхідні вміння та навички, встигли пройти стажування у підрозділах. З моменту вручення особистої зброї – вони стали повноправними членами військового колективу.

«Коли нас готували, то ми багато часу витратили на вивчення правил безпеки при поводженні зі зброєю, – розповів солдат Павло Шкиря. – Виявляється, що з незарядженою зброєю треба обходитись так само, ніби вона заряджена. А ще нас вчили як і коли можна застосовувати зброю, а коли не можна. Це було страшенно складно, але я вірю, що впораюсь з цим»

Командування батальйону нагадало військовослужбовцям про те, наскільки відповідальною є служба зі зброєю. Особливо, коли вона проходить в районі проведення Операції об’єднаних сил.

«Коли ти отримуєш зброю, навіть, якщо ти нею вже вмієш користуватися, то, все одно, переживаєш емоції, які пам’ятатимеш все життя. Я сам пройшов це багато років тому, але все пам’ятаю до дрібниць. По-перше, це – гордість, адже тепер ти – справжній військовий. По-друге, це – відповідальність, ти розумієш, що тепер ти захищаєш свою країну зі зброєю в руках», – поділився своїми емоціями та спогадами заступник командира першого патрульного батальйону по роботі з особовим складом майор Сергій Дворкін.

Загалом рішення щодо служби зі зброєю приймає командування частини. Але без висновку та дозволу фахівців служби психологічного забезпечення військовий цього не відбувається. Таким чином у Національній гвардії та інших підрозділах силового сектору роблять все можливе, аби зробити проходження служби «строковиків» більш безпечним.

Сергій Молотков
фото Богдан Кондратов

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: