“Українські куркулі” у Слов’янську обговорили плани розвитку

На минулому тижні Асоціація підприємців «Ділове сприяння» (керівник Олександр Шуткевич) разом з управлінням економічного та інвестиційного розвитку Словянської міської ради організували ділову зустріч учасників програми «Український Донецький куркуль» та підприємців, які нещодавно започаткували свій бізнес і зараз активно його розвивають.

Мета зустрічі - дати змогу тим бізнесменам, які розвивають свій бізнес перейняти досвід участі у програмі, оцінити свої  перспективи, надихнутися прикладом і подаватися.

Для більш детального пояснення умов участі на зустрічі були присутні представники місцевої влади: заступник голови Андрій Рубан та Віктор Сміренський, начальник управління економічного та інвестиційного розвитку.

У неформальному форматі, у затишній камінній залі кафе "Старі Друзі" відбулась конструктивна розмова. Андрій Рубан детально пояснив як можна долучитись до Програми запросив підприємців до міської ради для консультацій та більш детального навчання у написанні бізнес проекту.

З боку підприємців міста, які вже отримали таку підтримку звучали слова подяки за можливість участі у такій програмі. Головний лікар «Клініки репродуктивної медицини Айзятулової», Е.М Айзятулова, переселенка з міста Донецьк, говорила про те, що не потрібно боятися починати все спочатку.

Маючи досвід і бажання ви зможете продовжувати справу свого життя. Вона говорила слова подяки за цю програму, адже завдяки підтримці клініка змогла придбати сучасне обладнання для якісної гінекологічної допомоги.

Не менш цікавою була розповідь і Віктора Розживіна., який відкрив у нашому місті «Книгарню Є». Були сумніви, чи будуть Слов’янці купувати книжки, тим більше, що 90% книжок у книгарні на українській мови. Виявилось, що Слов’янці купують книжки, особливою популярністю користуються дитячі книжки. А підтримка програми «Український донецький куркуль» дозволила розширити асортимент і створити додаткові робочі місця.

Велику зацікавленість виявила ця розмова у тих, хто започаткував бізнес і готовий прийняти участь у цій програмі для розвитку свого бізнесу та створенні робочих місць.

Віктор Сміренський, керівник управління економічного та інвестиційного розвитку запросив підприємців звертатись у відділ, де вони зможуть отримати консультативну допомогу у підготовці бізнес плану та пакету документів для подання на програму «Український Донецький куркуль» Програма буде діяти у нашому регіоні у 2019 році.

У цьому році на підтримку підприємницьких ініціатив у Слов'янску міським бюджетом передбачено 1 млн. гривень.

Асоціація підприємців «Ділове сприяння» з 2002 року надає дієву підтримку підприємцям та налагоджує конструктивні зв’язки ділової спільноти міста. За цей час проведено 16 конкурсів "Підприємець року", два Слов'янських економічних форуму імені братів Шнуркових, регулярні круглі столи з актуальних питань розвитку підприємництва, універсальні виставки, сільськогосподарскі ярмарки.

Інтернет-видання "Діловий Слов'янськ", інформаційний партнер зустрічі підприємців-куркулів, буде й надалі висвітлювати важливі ініціативи ділового суспільства міста.

Наталя Бондаренко, фото автора
Діловий Словянськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
7
1

Эта запись была размещена в рубрики: