Чому у ніч на 13 січня Приватбанк призупинить операції з картками


У ніч з суботи на неділю, 13 січня, Приватбанк зупинить усі операції з картками приблизно на чотири години. У банку паузу називають необхідною та зазначають, що її використають для модернізації процесингового центру. Про це повідомляє видання hromadske.ua

«Унаслідок розширення банківських та фінансових послуг, навантаження на процесинг зросте майже на 15% тільки за перше півріччя. Такий великий обсяг може значно ускладнити та уповільнити обробку поточних транзакцій Щоб запобігти цьому — ІТ-служби банку проведуть короткочасну модернізацію процесингового центру», — зазначили в ПриватБанку.

Прес-секретарка компанії Інна Музичук зазначила, що роботи признають спеціально на той час, коли більшість клієнтів не проводять операції.

Після чотиригодинної паузи ПриватБанк обіцяє підвищити якість роботи мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-термінальної мережі банку.

Протягом 2018 року через каси, банкомати та термінали ПриватБанку пройшло близько 2 трильйонів гривень готівки, що у майже 5 разів більше, за загальний обсяг надрукованих українських грошей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: