Рятувальники Слов’янська нагадали громадянам про небезпеку забавок на льоду

Зимова рибалка – дуже популярне заняття. Як тільки-но на річках та озерах з’являється перша крига, одразу ж з’являються і рибалки, також багато дітей використовують зимові річки та озера як імпровізовані ковзанки.

На жаль, не  завжди подібні забавки є безпечними. У зв’язку з цим рятувальники  проводять на водоймах відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, аби мінімізувати кількість постраждалих та загиблих.

Так, 10 січня співробітники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області завітали до місцевих озер у м. Слов’янськ. Рятувальники зустріли на водоймах і дітей, і дорослих, що відпочивали на природі. Фахівці Служби порятунку попередили, що виходити на тонку кригу категорично заборонено.

Небезпечно випробовувати міцність криги, стукаючи ногою.  Рятувальники  також розповіли про те, як діяти, коли людина вже провалилася під лід. Для кращого засвоєння інформації громадянами представники ДСНС розповсюдили тематичні листівки.

Альона Сокур
Провідний інспектор відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України
у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: