Чи буде створена Рада сеньорів у Слов’янській міській раді

Як співпрацювати з владою? Як знаходити конструктивні форми вирішення наболілих питань? 10 січня відбувся круглий стіл між представниками органів Слов’янської міської ради та членами ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя».

Голова ГО Бондаренко Н.М. зробила презентацію про діяльність громадської організації «Вік щастя», яка працює в сфері розвитку осіб, віком 50+.

В процесі обговорення діяльність ГО «Вік щастя» була оцінена позитивно і отримала підтримку від замісника міського голови Воропаєва В.М. та представників УСЗН - Машталь Н.О та Наконечної Г.М.

Голова ГО «Вік щастя» Н. Бондаренко звернулась до міської влади з пропозицією створення Ради Сеньорів при Слов’янській міській раді.

Сеньор – у загальноєвропейській термінології, це особа, віком 60+. У Европейських країнах існує така практика, коли при кожному адміністративному органі міста існує Рада сеньорів, як дорадчий орган для захисту та лобіювання інтересів представників цієї верстви населення - перш за все це програми розвитку та підтримки культурно-освітніх потреб.

А по друге, на що звернули увагу присутні, така діяльність дозволить зламати «стереотипи віку», які існують у нашому суспільстві і дозволить людям старшого віку вести активне продуктивне життя на користь громаді!

Наталля Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

19
8

Эта запись была размещена в рубрики: