Спортсмени «Авангарду» започаткували добру традицію для дітей школи-інтернату у Миколаївці

Футзальний клуб «Авангард» (Краматорськ) створений нещодавно,а тому  багато що гравцям та адміністрації доводиться робити  вперше.

У четвертий день нового року «зелено-жовті» вперше в своїх невеличкій історії завітали до школярів. Як годиться,у гості прийшли не із порожніми руками,а з подарунками - солодощами,фруктами,клубною атрибутикою,і,звичайно ж,м’ячами.


Спеціальну загально - освітню школу-інтернат № 7, що міститься у селищі енергетиків Миколаївка  невипадково.

Ми дуже щасливі та вдячні гравцям і керівництву МФК «Авангард», - говорить Олена Соріна, завуч цього закладу,- що напередодні Різдва Христового,ви завітали саме до нас. Адже – наші вихованці у більшості своїй діти-сироти,які позбавлені батьківського тепла,домашнього вогнища та затишку. Вони позбавлені спілкування із рідними,із ровесниками .І таке свято,розповіді людей,які чогось встигли досягти у своєму житті,запам’ятається надовго. Як і увага до наших дітей.

Гості розповіли про те,як було створено колектив,про свої ігри  та тренування. Провели майстер клас,і звичайно ж зіграли тренувальний матч із командою школи – інтернату. Господарі першими призвичаїлися до майданчика і намагалися грати просто та результативно. Проте гості,демонстрували фінти,зривали оплески залу,але по воротах не влучали. Внаслідок – школярі перемогли із рахунком 6:3.

Кращий гравець поєдинку Микола Якубовський забив чотири м’ячі у ворота футзалістів - професіоналів і не приховував задоволення : « Я вражений технікою гравців «Авангарду»,їх майстерністю,мрію грати в цій команді,та прикладу максимум зусиль,аби надягти «зелено-жовту» форму.»

Враження дуже добрі,позитивні,- підсумок поїздки своїх підопічних підбив головний тренер «Авангарду» Олександр Хурсов, - Очі дітей,які світилися та сяяли добром надихають на подальшу працю. Щирі слова та побажання миру,щастя,успіхів у повсякденному житті багато чого вартують.

Нові друзі домовилися,що незабаром вихованці інтернату відвідають домашню гру «Авангарду»,що відбудеться 12 січня. Отже традицію новорічних та різдвяних майстер-класів започатковано. Відтепер справа у тому,аби її підтримувати та покращувати.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: