Волонтери передали подарунки від школярів Слов’янська військовим, гвардійцям та силовикам

Напередодні дня Сятого Миколая та новорічних свят, вже стало доброю традицією з 2014р. вітати представників силових структур, які територіально знаходяться у м. Слов’янську , Слов’янському районі та в м. Краматорськ.

17 грудня діти Слов'янська привітали захисників України, зібравши для них новорічні прикраси. Ці прикраси власноруч виготовили учні загальноосвітніх шкіл та вихованці КЗ «ЦДЮТ». Всього було виготовлено 45  коробок.

Також військовослужбовці отримали у подарунок ялинки для створення новорічного настрою з побажаннями миру і добра для всіх Українців.

Ялинки та ялинкові прикраси передали через КЗ ЦДЮТ Словянська - військовим НГУ в/ч 3035,  військомату Слов’янського району, службовцям управління ДСНС у Словянську та Слов’янському районі, 27-й Сумській реактівної артилерійскої бригаді, 95-й ДШБ , міському відділу поліції Словянська, патрульній поліції Краматорска та Слов'янська, військовослужбовцям Державної спеціальної служби транспорту. Ініціатор заходу -Маріна Квітка.

Слова щирої вдячності організатори висловлюють дітям, батькам та педагогам шкіл Слов'янська що збирали новорічні подарунки військовим. Особлива подяка Лиманській міській раді, комунальним підприємствам та волонтерам м. Лимана та м. Слов’янська, ГО "Другий фронт". Особлива подяка депутатові Слов'янської міської ради Костянтину Водопянову.

Завдяки зусиллям цих небайдужих людей була створена новорічна атмосферу, яка надасть позитивний настрій та відчуття домашнього затишку нашим Захисникам.

фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: