Про діяльність Управління ЖКГ Словянська за період з 10 по 14 грудня

Житловий фонд

У місті розпочато опалювальний сезон 2018-2019рр. 35 котельних ВО «Слов’янськтепломережа» подають теплоносій до 456 багатоквартирних житлових будинків.

Виконані роботи з капітального ремонту покрівлі по вул.Батюка, 21/83; по пров. Парковий, 1, вул. Вільна, 4.

Здійснено ремонт ліфтів у житлових будинках по Свободи №№ 5,33, вул. Вокзальная, 64 (2 од.), Поштова, 44, Донська, 7, вул. Новосодівська, 21.

Створеною комісією ведеться робота з обстеження люків оглядових колодязів на території міста, з обстеження технічного стану дитячих майданчиків, комісія з обстеження житлових будинків щодо дотримання правил безпеки систем газопостачання.

Благоустрій території

Управління житлово-комунального господарства інформує, що по об’єкту «Створення рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» (оз.Вейсове) м.Слов’янськ» (нове будівництво)» роботи тривають.

Тривають роботи з капітального ремонту доріг по об’єкту: 
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Ярмаркова м.Слов’янськ»; 
Тривають роботи з розробки детального плану території для будівництва районного парку «Лісний».

Ведуться роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення внутрішньо квартальних в’їздів, проїздів та провулків на 2018 рік на мікрорайоні Артема.

Виконані роботи з поточного ремонту внутрішньквартального в’їзду та прибудинкової території по вул. Свободи, 31. Продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Лозановича (встановлення бордюрів).

Розпочаті роботи з встановлення 4 дитячих та 1 спортивного майданчиків.

Виконувалися роботи з обробки дорожнього покриття доріг, тротуарів та прибудинкових територій міста протиожеледними матеріалами. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: