Незвична зустріч у Долинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

   18 грудня до нашого навчального закладу завітали  прокурори  Слов’янської  місцевої прокуратури Афанасьєва Дар’я Костянтинівна та Гавриш  Ірина Павлівна.

Прокурор Афанасьєва Д. К. ознайомила школярів із правами та обов'язками дорослих  громадян і дітей, що передбачені законодавством України, зокрема Конституцією.

Прокурор  Гавриш  І. П. пояснила особливості відповідальності неповнолітніх за злочини.  Особливу  увагу вона  приділила розповіді про види правової відповідальності, причини та наслідки притягнення неповнолітніх громадян до різних видів покарань. Діти з вуст професіонала почули про те, що деякі їхні вчинки  - не просто пустощі,  а правопорушення, що підлягають під дію певних статей Кримінального та Адміністративного кодексів.

У ході зустрічі учні отримали кваліфіковані відповіді на поставлені запитання та переконалися, що знання з правознавства  та курсу «Громадянська освіта» необхідні сучасній молоді.

Підлітки проявили інтерес до зустрічі, дякували за цікаву та пізнавальну бесіду.

Слід зазначити, що проведення подібних заходів є важливим для дітей саме в період формування їхньої правосвідомості. Мета таких зустрічей – встановлення діалогу між дітьми та правоохоронцями, роз’яснення  підростаючому поколінню важливості дотримання закону, що в майбутньому допоможе запобігти потенційним правопорушенням та сприятиме ефективному та взаємовигідному суспільному співжиттю в Україні.

Валентина Дмитренко
Заступник директора школи з НВР

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: