Напередодні дня Святого Миколая у Донецькій обладміністрації вручили автомобілі й будинок багатодітним родинам та квартири дітям-сиротам

Напередодні дня Святого Миколая вручили автомобілі й будинок багатодітним родинам та квартири дітям-сиротам. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук очільник Донецької областної державної адміністрації Олександр Куць.

Ключі від новеньких мікроавтобусів Volksvagen отримали дві родини із Покровська (Олега і Наталі Мицик та Євгена і Олени Кудлай), а також багатодітна сім’я Юрія і Анжеліки Шаменкових із Слов’янського району. Сертифікат на будинок - родина Олександра та Наталії Давидович із Покровська. Усе це придбано завдяки субвенції з обласного бюджету.

Сертифікати на 1-кімнатні квартири отримала 51 дитина-сирота із Слов’янська, Добропілля, Краматорська, Дружківки, Торецька, Покровська, Костянтинівки, Лиману, Слов’янського, Добропільського, Ясинуватського, Бахмутського та Нікольського районів, а також Сіверської, Соледарської та Черкаської ОТГ.

У цьому році квартири дітям-сиротам купували за кошти двох субвенцій - з державного та обласного бюджетів (а це 45,4 млн грн та 39,5 млн грн відповідно). Державні кошти повністю розподілили на 68 квартир та 13 будинків сімейного типу. Загалом же коштом двох субвенцій (державної та обласної) вже придбали 225 квартир і будинків. До кінця року упорядковане житло отримає щонайменше 235 дітей-сиріт.

Ми багато інвестуємо у дітей та молодь. Хочемо, щоб вони залишалися жити на Донеччині й розбудовували цей край. Дякую усім громадам, які також докладають зусиль для забезпечення дітей житлом та підтримують багатодітні родини.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

7
1

Эта запись была размещена в рубрики: