«Жива сталь»: Міській турнір з боротьби греплінг у Слов’янську

16 грудня у спортивному залі КПНЗ «Міська КДЮСШ» за ініціативи «Бійцівського клубу «Тріада» та підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту відбувся традиційний відкритий міський турнір з греплінгу «Жива сталь».


117 спортсменів зі Слов‘янська, Краматорська, Маріуполя, Костянтинівки, Дружківки, Бахмута, Покровська та Сєвєродонецька Луганської області змагалися на килимі за звання кращого греплера.

 

За результатами змагань переможці та призери відзначені медалями та кубками від відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради та подарунками від спонсорів турніру.

Для довідки: Гре́плінг (від англ. grapple, зчеплення, (абордажний) крюк, боротьба (на короткій дистанції)) — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: