Слов’янські гвардійці втратили на фронті побратима

Офіцер батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3035 загинув в районі проведення Операції об’єднаних сил.

 Денис Лошкарьов – щирий патріот України, уродженець Херсонщини. 15 грудня 2018 року Денис виконував бойове завдання на спостережному посту в районі села Гнутового під Маріуполем. Його життя обірвав ворожий обстріл.

«Денис Лошкарьов загинув як воїн. Він боровся з підступним ворогом до останніх секунд життя. Денис назавжди залишиться в наших серцях, його ім’я буде записане золотими літерами в бойовій історії військової частини 3035, батальйону спеціального призначення «Донбас» і всього Українського війська. Герої не вмирають», - заявив командир військової частини 3035 полковник Василь Жук

Побратими Дениса згадують його як мотивованого воїна, який мав непересічні лідерські якості.

«Це була порядна людина, тримав слово, – розповів про свого товариша боєць БСП «Донбас» військової частини 3035 Олег Жаріков. - Він був, свого часу, головою Херсонської самооборони. Він був лідером, командиром нашого взводу. За своїх бійців стояв, боровся. До роботи ставився відповідально. Сам постійно навчався, інших вчив. Його поважали всі у підрозділі. Він служив у нас з 2015 року, пройшов Широкине, і потім об’їздив всю лінію фронту. Прийшов за велінням серця. У цивільному житті був юристом»

У Дениса залишились двоє синів, дочка та дружина. Обставини загибелі гвардійця з’ясовуються. Про них буде повідомлено пізніше.

Сергій Молотков

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
6

Эта запись была размещена в рубрики: