«Театральний Сектор» зі Слов’янська подарував виставу трьом школам прифронтового міста Попасна


14 грудня 05:00 - на вулиці ще темно і зимно, Слов'янськ спить, як і Попасна, але вже прокинулись студенти Донбаського державного педагогічного університету, Марина Дунай, Євгеній Єкимов, Анастасія Семенова, Яна Семененко, Анастасія Ахізарова, Аліна Шейкаш, Алла Солодухіна, Іван Проскурін, а також їх колеги фокусник і чарівник Роман Фельдуін та керівник театральної студії "7 поверх" Іван Дєдюхін.

Вони усі поспішали на заказний автобус до Попасної, - який сплатив прекрасний Благодійний фонд Сергія Жадана.

Автобус чекав на театралів біля стін рідного факультету ПТПО, де і проходять заняття "Театрального сектору". Якщо ви запитаєте, що можна зробити за півтори години у автобусі, - то ця команда вам розповість, що не тільки прорепетирувати останній раз, а ще й зробити грим усій команді! Після того як команда вилізла з автобусу біля першої зі шкіл починається щось неможливе, - сотні діточок, посмішок, обіймів, от хтось вже бігає разом з їжаком Колючкою, а там чарівник вже відкрив свій таємний чемодан і готується до справжньої магії!

А тут хтось вже увімкнув генератор мильних бульбашок і грається з дітьми, - крики, селфі, оплиски! Але це все поза межами вистави, - адже на виставі діточки уважні й слухняні (майже завжди, тому що іноді актори або сюжет їх настільки розбурхає, що дуже складно витримати), вони не відводячі оченят слідкують за тим, як Оленятко Марічка всялася на їжака, і як закричить!

А як лось почав смітити в лісі, а тут панда Джек - який приїхав із Зеленобританії, щоб начити усіх сортувати сміття! Ой, що там відбувалося! Найголовніша частина наших казок, - це діти, їх діалог з акторами, - і сьогодні кожна школа підкорила нас, тому що вони були єдиним організмом. Наша вистава має назву "Олень-відеоблогер і Їжак Колючка", - і вона б ніколи не з'явилася у м.Попасна, якби не ці люди, -

1.Марина Дунай, - про цю дівчину можна говорити часами, талановати акторка головних ролей, заступник голови "Театрального сектору", студентка ПТПО. Але головне, - що ця дівчинка народилася у м.Попасна, і вона дуже-дуже мріяла, щоб її команда виступила саме для її шкіл, її міста, для діточок, які у свої 7-10 рочків не за чутками знають, що таке війна. Марина сама домовилась зі школами м.Попасна та з університетом, проводила репетиції і була відповідальна за багато інших процесів, не кажучи вже про роль Колючки. Але ще, що хотілося б сказати, - вона сама, за свої гроші (маленьку частину додав театральний сектор) купила дітям солодощі, щоб подарувати ще більше щастя. ДДПУ повинен пишатися такими студентами!

2. Ірина Куніцина, - представник Благодійний фонд Сергія Жадана, до якої ми звернулися, щоб нам допомогли сплатити дорогу до міста Попасна. Ми дуже хвилювалися, адже саме від цього залежало все, так як грошей на проїзд туди і назад ми не мали. Завдяки цій людині ми змогли поїхати туди, де нас вже рік так сильно чекали діти!

3. Швидкий Сергій Миколайович, Хижняк Інна Анатоліївна, Вікторенко Ірина Леонідівна, - адміністрація нашого рідного ДДПУ, які підтримують нас завжди, і як вони цього разу не переймалися відправляти нас у сіру зону, - але все ж таки взяли на себе цю відповідальність, і дозволили нам їхати! Справжні викладачі, які підтримують студентські ініціативи і завжди допомагають!

4. Проект Student_Action_2018, Михайло Винницький і Британська Рада в Україні, - мені здавалося дуже складним і навіть неможливим повезти наш театральний до іншого міста, - але саме student_action18 надихнув мене, дав поштовх і трошки більше віри у свою справу! А Британська Рада - це прототип Панди Джека із Зеленобританії, який вчив звірів сортувати сміття, а ну дорослі, хто дивився, - ви помітили?

5. І звісно прекрасної театральної команди, які навіть у складні часи, депресії, військовий стан, сесії і власні проблеми, - знаходять у собі сили, енергію, для того, щоб віддавати дітям. (А три школи поспіль це вам не жарти!) У нашому світі так мало безкоштовних речей, ще трошки і доведеться купувати повітря, - тож ми пишаємося, що ми робимо це від серця, від любові, - і заради дітей!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

10
1

Эта запись была размещена в рубрики: