Гвардійці у Слов’янську присягнули на вірність українському народу

Урочиста присяга бійців військової частини 3035 пройшла Слов’янську 15 грудня 2018 року. Гвардійці готувалися до цього дня місяць.

 

Церемонія складання присяги у Слов’янському полку проходить вдруге. Проте сьогодні вперше за всю історію цього плацу слова присяги вимовили жінки-гвардійки. Вони пройшли повноцінний курс підготовки молодого поповнення, і тепер служитимуть за контрактом.

«Я витримала курс підготовки, фізично багато готувалася. Якщо чесно, то мені наразі здається, що не так вже й важко було. За чотири тижні звикла, зміцніла. І, я думаю, що чоловік пишається мною. Він у мене теж військовий», – поділилася своїми враженнями військовослужбовець військової частини 3035 Олена Резніченко.

До більшості бійців строкової служби приїхали рідні та близькі. Серед цивільних гостей вирізнялися виправкою та одностроями батьки-військові. Після складання присяги вони підійшли до своїх синів. З одним з них ми познайомились.

«Я брав участь в АТО. Прийшов час і моєму старшому сину захищати Батьківщину. Він захотів піти саме до Національної гвардії, і саме до Слов’янська. Я його рішення підтримую, і пишаюсь своїм сином, як батько і як заступник Кропивницького районного військового комісаріату», – заявив батько військовослужбовця Костянтин Жердій

Його син, у свою чергу, розповів батькові як йому служиться, навіть спробував це зробити, як то кажуть, «по формі». Нас же запевнив, що служити йому подобається.

«Мені запропонували їхати на Слов’янськ, і я без вагань погодився. Під час підготовки були дуже позитивні моменти, і дуже багато знань вклали в нас інструктори з вогневої, фізичної стройової підготовки. Навчився, навіть, правильно заправляти ліжко» - розповів військовослужбовець військової частини 3035  Костянтин Жердій

Представники командування привітали молоде поповнення зі складанням присяги, нагадали про відповідальність та необхідність постійного вдосконалення на службі.

«Я бажаю молодому поповненню повноцінно засвоїти ази військової науки, набратись досвіду, реалізувати свої прагнення та потенціал, і вже за рік-півтора повернутися додому всім живими та здоровими», – побажав молодим людям заступник командира військової частини  підполковник Олександр Тесніков

Після завершення урочистостей представники керівництва полку зібралися з батьками строковиків, розповіли про умови служби молодого поповнення та надали свої контакти.

 Сергій Молотков

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

5
4

Эта запись была размещена в рубрики: