До Дня Святого Миколая: Дива до свят можливі

Зимові свята, які ми очікуємо з нетерпінням вже йдуть до нас. Одне з найбільших та значущих для всіх дітей – день Святого Миколая.

Християни вірять, що він здійснює бажання та творить дива в цей особливий вечір. Чарівні моменти є в житті кожного з нас, та важливо не тільки чекати, але й намагатися створювати їх для інших.

Для кожного з нас найголовнішими в житті залишаються здоров’я та мирне небо над головою.  Та зараз є в Україні учні, які кожного дня чують постріли та бачать вибухи, під грім воєнної техніки ходять до школи, але попри все це вони мріють про свято.

Учні та вчителі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 вирішили подарувати хоча б частинку святкового дива когорті маленьких українців, зібрали кошти, придбали солодощі та канцтовари та надіслали посилку до Красногорівської філії Очеретинскього опорного навчального закладу Ясинуватського району.

Майже 50 учнів школи та  10 вихованців дошкільного навчального закладу змогли поласувати солодощами та тістечками, прикрасили свої ялинки новими іграшками та просто поповнили портфелі новенькими  ручками, фломастерами, гуашшю та кольоровим папером.

Ми сподіваємося, що така маленька краплинка щастя підняла настрій цим чарівним діткам та педагогам, зичимо їм міцного здоров’я, миру та всього найкращого.

Олена Хорошева
Лілія Джулік
Наталія Стребіж
вчителі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

7
1

Эта запись была размещена в рубрики: