Привітання з Днем учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

            14 грудня – день учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні  ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!

Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів – чорнобильців, людей які врятували майбутнє для своїх нащадків та віддали свої життя і  здоров’я заради спасіння нашої землі.

Сьогодні завдяки мужності і жертовності тисяч ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС ми маємо надії на безпечне довкілля в країні і відродження життя в зоні відчуження. Наслідки техногенної аварії, були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох громадян, які вже у перші години страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Від імені пожежно - рятувальної служби міста Слов’янська сердечно дякую чорнобильцям за їхній подвиг. Бажаю Всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добробуту й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи, та гідна підтримка зі сторони держави!

З повагою,
начальник 6-ДПРЗ ГУ ДСНС
України у Донецькій області
полковник служби цивільного захисту                                               В.Л. Бойцов

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: