Поліцейські у Слов’янську обговорювали з батьками проблеми сучасних взаємин дітей і дорослих

В райдержадміністрації відбулась зустріч співробітників поліції, працівників соціальних служб з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями. Інформаційна зустріч була присвячена актуальним питанням правового та соціального захисту дітей.

Правоохоронці нагадали батькам, що вони несуть повну відповідальність за неповнолітніх дітей і зобов'язані забезпечити їм належні умови для навчання і проводити системний контроль за дітьми: знати з ким вони спілкуються, де проводять своє дозвілля і які мають проблеми і погані звички. Поліцейські загострили увагу дорослих про неприпустимість вживання дітьми алкогольних і слабоалкогольних напоїв і привели яскраві приклади, що може трапитися з дитиною, який виявився в нетверезому стані на вулиці.

Питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми завжди були важливими й актуальними. Ухилення батьків від виконання батьківських обов'язків є підставою для покладення на них відповідальності згідно ст. 184 КУпАП, а здійснення домашнього насильства по відношенню до дитини є підставою для притягнення до відповідальності згідно ст. 173-2 КУпАП.

З метою забезпечення соціального та правового захисту дітей, виявлення учнів, які без поважних причин не відвідують уроки, інспектори ювенальної превенції і фахівці служб у справах дітей проводять рейди.

Також в ході бесіди співробітники поліції звернули особливу увагу на роль сім'ї у формуванні особистості, захисту дітей від негативного впливу вулиці та становленні їх орієнтирів.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: