Психологи «Ліги офіцерів» тренували гвардійців у Слов’янську

Представники громадської організації «Ліга офіцерів» проводять серію тренінгів з військовослужбовцями Слов’янського полку, які виконують завдання в рамках Операції об’єднаних сил.


Розслабитись. Чи навпаки – мобілізуватися, зосередитись на завданні. Спати не менше шести годин, дотримуватись режиму споживання їжі. Грати адекватну реальним умовам роль. Всі ці, здавалось би, нескладні настанови потребують спеціальної підготовки. Психологи провели багатогодинний тренінг з військовослужбовцями.

«Воєнна травма – те, що не контрольоване, те, що супроводжується небезпекою для життя. Але вона теж протікає за певними законами. Кожна зі стадій такої травми вимагає відповідних методів. А отже, навчений саморегуляції військовослужбовець може допомогти і собі, і товаришу», - пояснила тренер «Ліги офіцерів» Римма Ватутіна.

Одна з порад воякам - уникати ейфорії від успішних результатів у практичній діяльності, адже таким чином можна втратити самоконтроль.

«Практика показує, що психологічний стан бійця має визначальну роль для виконання бойового завдання. Тому такі тренінги дуже потрібні», –військовослужбовець БСП Олександр Пітюренко.

У планах «Ліги офіцерів» провести спільні заняття з психологами всього силового сектору регіону.

Сергій Молотков

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: