Кар’єрні центри університетів Донецького регіону представлять у Слов’янську


У місті Слов'янськ буде проведено конференцію «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу»

Наступного тижня, 18 грудня о 9.00 у м. Слов’янськ , вул. Торська 67 (TOP Place) буде проведено конференцію «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу» за результатами проекту «Назад до навчання з PIN (організація «Людина в біді»): центри розвитку кар'єри університетів Донбасу» в рамках програми «Зміцнення громадської довіри» з компанією Chemonics International Inc. за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Цього року міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді» було реалізовано дев’ятимісячний проект «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу»  в рамках програми «Зміцнення громадської довіри», який був спрямований на розширення потенціалу університетів з метою встановлення та укріплення більш активної ролі у наданні можливостей для працевлаштування студентів, а також налагодження зв’язків між університетами та бізнесом. У проекті взяли участь три внутрішньо переміщені вищі навчальні заклади України: Горлівський Інститут Іноземних Мов (м. Бахмут, Донецька обл.), Донецькій Національний Технічний Університет (м. Покровськ, Донецька обл.) та Східноукраїнський Національний Університет імені Володимира Даля (м, Сєверодонецьк, Луганська обл.).

В рамках проекту було проведено дослідження економічного потенціалу університетів Донбасу, основна мета якого полягала у проведенні аналізу, розробці рекомендацій та пропозицій щодо позитивних рішень: який внесок університети (головним чином, центри розвитку кар’єри) можуть зробити для зниження рівня безробіття та трудової міграції серед випускників у Донбасі. Такі рекомендації можуть бути використані для визначення завдань та планування конкретних кроків у рамках майбутніх інтервенцій для розвитку як вищої освіти в Україні, так і бізнес середовища.

Дата й час проведення конференції:  18 грудня 2018 з 9.30 до 15.00

Місце проведення: м. Слов’янськ , вул. Торська 67 (TOP Place)

Контактно особа: Дмитрій Коваленко, Координатор проекту, тел. +380 95 202 40 04

***  Про організацію «Людина в біді»:«Людина в біді» (PIN) – неприбуткова організація, яка фокусується на гуманітарній допомозі, програмах розвитку, співробітництві, правах людини та соціальній інтеграції. В Україні PIN працює з 2003 року, що дозволило організації надати безпосередню гуманітарну допомогу після початку конфлікту вже у серпні 2014 року. PIN охоплює широкий спектр допомоги: продовольство, непродовольчі товари, відновлення житла, захист, відновлення та розвиток джерела доходу та самозабезпечення, вода, санітарія та засоби гігієни, грошова допомога. Вже у 2016 році організація започаткувала нові ініціативи, зокрема, у секторах захисту та забезпечення доходів, які спрямовані на підтримку переходу України до якнайшвидшого відновлення та розвитку.

Офіційний сайт PIN  www.peopleinneed.cz

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: