Більше 600 заяв від мешканців Миколаївки опрацьовано дільничними офіцерами поліції у 2018 році

Вилучення зброї та вибухівки, протидія майновим злочинам, профілактична робота та забезпечення громадського порядку - такими є обов’язки правоохоронців, що несуть службу у 17-тисячному місті.

Співробітники Слов'янського відділу поліції, що обслуговують територію Миколаївки, звітували про свою роботу перед місцевою громадою.

Сьогодні територію міста, що займає площу у 166 кв. кілометрів та нараховує більше 17 тисяч жителів, обслуговують два дільничні офіцери поліції - Дмитро Гаврик та Олександр Шнурко.

У 2018 році правоохоронці відреагували на 620 звернень та притягнули до адміністративної відповідальності 318 порушників, що виготовляли та зберігали самогон, розпивали алкоголь у публічних місцях, вчиняли насильство у сім'ях, скоювали дрібні крадіжки та хуліганства.

З метою припинення злочинів та профілактики серед населення на території  обслуговування регулярно проводились сходи громадян, зустрічі з трудовими колективами, мешканцями окремих мікрорайонів та будинків.

Достатня увага приділяється місцевим жителям, що раніше мали проблеми із законом - наразі у місті під адміністративним наглядом знаходиться 14 осіб.

Поліцією у Миколаївці розкрито 32 правопорушення кримінального характеру, серед яких - крадіжки, зберігання наркотиків, нанесення тілесних ушкоджень та інші.

Нагадуємо, що прийом громадян здійснюється у приміщенні Поліцейської станції № 10 «Миколаївське міське відділення поліції», розташованої за адресою: Слов’янський район, м. Миколаївка, провулок Київський, 7.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: