У Слов’янську відбулись змагання з настільного тенісу між студентами міста


4-5 грудня 2018 року у спортивній залі Слов'янського хіміко-механічного технікуму (вул. Центральна, 41)  відбулися змагання з настільного тенісу між студентами закладів вищої освіти.

Участь у змаганнях взяли команди Слов’янського енергобудівного технікуму, Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету, Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури, Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету, Слов’янського хіміко-механічного технікуму та Донбаського державного педагогічного університету.

Ці змагання проводилися з метою популяризації настільного тенісу серед студентської молоді та стимулювання розвитку фізичної культури і спорту у закладах вищої освіти та підготовки до участі у обласних змаганнях.

У запеклій боротьбі перше місце розділили команди Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету та Донбаського державного педагогічного університету, друге місце зайняла команда Слов’янського хіміко-механічного технікуму, третє місце посіла команда Слов’янського коледжу Національного Авіаційного Університету .

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спорті та житті.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: