Більше 70 порушень дорожнього руху за два дні відпрацювання у Слов’янську


Серед порушників водії, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння, їздили з підробленими документами, перевищували швидкість чи порушували правила маневрування. Від керування транспортними засобами відсторонено 11 громадян.

Нагадаємо, що в Слов'янську триває чотириденне відпрацювання з безпеки дорожнього руху. Додаткові патрулі створено з числа співробітників Слов'янського відділу поліції та патрульної поліції у м. Краматорськ та Слов’янськ. Наряди діють у різних частинах міста, що дозволяє попереджати правопорушення та проводити профілактичну роботу.

Протягом двох днів правоохоронцями було виявлено та задокументовано 72 порушення правил дорожнього руху України, у тому числі 11 фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння. Крім того, виявлено автомобіль, свідоцтво про реєстрацію якого мало ознаки фальсифікації, затримано особу, що знаходилась у розшуку за нанесення тілесних ушкоджень, а також задокументовано факти незаконного перевезення металобрухту та лісу.

За допомоги радара TruCam поліцейські задокументували 6 випадків порушень швидкісного режиму. Водії перевищували швидкість більше ніж на 20 км/год, тому на них винесли постанови за ч. 1 ст. 122 КУпАП.

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил безпеки! Не наражайте на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
4

Эта запись была размещена в рубрики: