20 грудня у Слов’янську обговорять Тарифи на міські транспортні перевезення


Про це повідомляється на офіційному міському сайті, де Слов'янська міська рада інформує про проведення публічного громадського обговорення.

Основним питанням, винесеним на обговорення стане питання "Про встановлення тарифів на міських маршрутах громадського транспорту". 

Для обговорення пропонуються варіанти вирішення питання щодо тарифів.
Пропонується встановити комунальному підприємству «Слов’янське тролейбусне управління» тариф за разовий проїзд одного пасажира та одного місця багажу міським електричним транспортом (тролейбус) у розмірі 4,00 грн., вартості проїзних квитків тривалого користування для громадян у розмірі 140,0 грн., для службових поїздок робітників підприємств, організацій та установ – 180,0 грн., для учнів шкіл та ліцеїв – 50,0 грн., для студентів очної форми навчання – 70,0 грн.;

- автомобільним перевізникам МП у вигляді ТОВ «Фортуна», ПП «Слав-Транс», фізичній особі – підприємцю Яцурі С.В., які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Слов'янська згідно укладених договорів, тариф на перевезення пасажирів у всіх режимах руху у розмірі 6,00 грн.

Соціальним групами населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення будуть мешканці та гості міста різних вікових та соціальних категорій, крім громадян, яким надано право на пільговий проїзд громадським транспортом.

Очікуваними наслідками впровадження в життя рішення повинно стати якісне та безпечне надання послуг міського транспорту загального користування, а також стала робота підприємств міського громадського транспорту.

Встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах громадського транспорту дозволить підприємствам транспорту покривати витрати, пов’язані з наданням послуг пасажирського транспорту, а саме – своєчасно здійснювати оплату праці працівникам, комунальних платежів, підвищити рівень якості та безпеки надання послуг шляхом своєчасного проведення технологічного процесу щодо утримання, ремонту та оновлення рухомого складу.

Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників

Публічне громадське обговорення (засідання за круглим столом) відбудеться 20 грудня 2018 року, о 14:00 год., за адресою: м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, адмінбудівля Слов'янської міської ради, велика зала, 1 поверх.
Вхід вільний. Реєстрація учасників проводиться перед початком заходу з 13:30 год. до 14:00 год.

Обговорення буде проводитись у формі публічних виступів учасників, які пройшли реєстрацію перед початком заходу 

Письмові пропозиції та зауваження подаються з 10 грудня 2018 року до 26 грудня 2018 року включно відповідно до норм чинного законодавства за адресою: м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, Слов'янська міська рада; postmaster@slavrada.gov.ua. 

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення можна отримати за адресою м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, Слов'янська міська рада.
Відділ транспорту та зв’язку Слов'янської міської ради, каб. 207, тел. (0626) 66-41-31; Макієнко Римма Вікторівна – начальник відділу транспорту та зв’язку Слов'янської міської ради;
Відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради, каб. 413, (0626) 62-13-09. Кравченко Дмитро Валерійович – начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради.

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради у розділі “Консультації з громадськістю» після 26 грудня 2018 року.

За матеріалами сайту Слов'янської міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
9

Эта запись была размещена в рубрики: