У Слов’янську відбулось встановлення шевронів та нагородження волонтерів медаллю «За гідність та патріотизм»


З нагоди дня волонтера, який в світі визначається з 1985 року, враховуючи збройний конфлікт на Сході України, сьогодні, 5 грудня 2018 року, на базі краєзнавчого музею міста Слов’янська Донецької області та музею Гуцульщини смт Верховина Івано-Франківської області відбулось нагородження волонтерів, які протягом 2014-2018 років внесли особистий внесок в соціально-відповідальні проекти.

Всеукраїнське об’єднання «Країна» відзначила діяльність волонтерів медаллю «За гідність та патріотизм».

Також сьогодні відбулось встановлення гранітних шевронів на меморіальному комплексі на горі «Карачун»: шеврон-меморіал присвячений пам’яті сторіччю боротьби української революції (1917-1921р.), та шеврон-меморіал – соціально-відповідальний проект волонтерів та представників силових структур.

В музеї Гуцульщини одночасно з заходом у Слов'янську відбувалось відкриття гранітного шеврона «Хай буде Схід та Захід разом назавжди».

Хвилиною мовчання та переглядом відеофільму вшанують пам’ять перших загиблих, які загинули під час звільнення Слов’янська та Краматорська в 2014 році.

Раніше з меморіального комплексу на горі «Карачун» в смт. Верховина у 2018 році встановлений дублікат звернення майбутнім поколінням українців від учасників бойових дій на Сході України.

В 2017 році представниками НГУ і поліції особливого призначення «Івано-Франківськ» з гори «Карачун» був встановлений дублікат звернення учасників бойових дій на Сході України на горі Говерла.

На день Прапора України в 2018 році на горі Говерла встановлений флаг міста Слов’янська. Гуцульщина та Верховина славляться шануванням традицій і  пам’яті свого роду.

Звернення встановленні з метою зберігання історичної правди, яка відбувається на Сході України. Слава Україні! Героям – слава!

Заходи відбуваються з ініціативи київської волонтерки Марини Квітки за сприянням Слов’янського краєзнавчого музею та музею Гуцульщини Верховина, релігійної громади української греко-католицької церкви Введення в храм Пресвятої Діви Марії села Паляниця Яремчанського району Івано-Франківської області, заслуженого скульптора Рожик Віталія Миколайовича та Рожик Наталії Станіславівни з міста Коростишів Житомирської області та Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6
6

Эта запись была размещена в рубрики: