В підрозділах поліції охорони у Слов’янську впроваджується адміністративна практика

 

З метою підвищення ефективності роботи підрозділів поліції охорони в частині попередження та припинення адміністративних порушень співробітники сектору превенції Слов'янського відділу поліції проводять для своїх колег курс навчання.


 Протокол про адміністративне правопорушення – це процесуальний документ, який є підставою для розгляду та вирішення справи про адміністративне правопорушення. Протокол є підставою для складання постанови.

Складання протоколу регламентується кодексом України про адміністративні правопорушення. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Особливу увагу було приділено реквізитам і особливостям оформлення адміністративних протоколів. При цьому, акцент робився на важливості процесуальних гарантій прав і свобод людини.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: