Любов до своєї Батьківщини – одна з найважливіших рис всебічно розвиненої особистості.

Відповідно, одним із завданням закладів освіти є створення умов, за яких діти дізнаватимуться більше про свій рідний край, відчуватимуть гордість за нього, підтримуватимуть взаємозв’язок між поколіннями, прагнутимуть до розвитку своєї Батьківщини. 

Саме з цією метою в Маяківській ЗОШ І-ІІІ ступенів до Дня Гідності та Свободи України було організовано музичні відео перерви інформативного змісту «В єдності наша сила», а також майстер-класи з виготовлення браслетів зі стрічок у національно-патріотичному стилі та виготовлення національних символів з паперової пластики.


А ще для учнів 7-11 класів був організований виховний захід «Зростаймо патріотами своєї країни», на якому учні мали можливість поспілкуватися з військовослужбовцями військової частини 3035 Національної гвардії України м. Слов’янська.

Сподіваємося, що такі заходи сприятимуть розвитку патріотичних почуттів до рідної землі, до захисників України та взаємоповагу один до одного, підвищуватимуть інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, прищеплюватимуть учням любов до Батьківщини.

Нетіменко Т.І,
заступник директора з виховної роботи

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: