В музеї Слов’янська передали останки солдата Другої світової війни

Сьогодні, 19 листопада, у Слов'янському краєзнавчому музеї відбулась передача останків солдата Другої світової війни, уродженця РСФРР, який загинув в наших краях та був виявлений пошуковцями А.Д.В.І.С. "ПЛАЦДАРМ".

Останки військовослужбовця прийняв представник Автономної некомерційної організації "Військово-історичний центр Північно-Західного Федеративного округу", Координатор проекту "Дорога додому" Лященко Андрій Вікторович.

Згідно іменного списку безповоротних втрат від 18.09.1943 р. Занчев Петро Васильович (народився в Ставропольському краї в 1914 році) загинув 16 серпня 1943 р. на території Сталінської області в селі Богородичне. Ім'я увічнено на меморіалі в селі Долина, Слов'янського району, Донецької області.

29.09.2018 р. в ході проведення пошукових робіт на полі біля с. Долина пошуковою організацією "Плацдарм" була виявлена локація у вигляді траншеї, в якій знаходилися розділені кісткові останки 5-ти бійців Червоної армії. Серед них знаходився боєць, який мав при собі нагороду - медаль «За відвагу» з номером 279763.

Згідно Наказу Південно-Західного фронту від 7 грудня 1942 року цією медаллю нагороджено зв'язкового командира 7-ї стрілецької роти - червоноармійця Занчева Петра Васильовича за те, що він в листопаді 1942 року за найскладніших умов бою під сильним вогнем противника, не рахуючись ні з чим, чітко і швидко передавав накази та розпорядження командира, що забезпечило просування підрозділів роти вперед з найменшими втратами.

Присутні вшанували память загиблих хвилиною мовчання.

Деловой Славянск

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6
2

Эта запись была размещена в рубрики: