Команда Маяківської сільської ради перша у волейболі

Традиційно до Дня працівника сільського господарства відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації проводить спортивні змагання, серед команд сільських та селищних рад району, з найбільш популярних видів спорту - футболу та волейболу.

Так за першість Слов’янського району, в Турнірі з волейболу,  18 листопада 2018 року на базі спортивного залу  Слов’янського хіміко-механічного технікума змагались 5 команд району: Малинівської сільської ради, Маяківської сільської ради - 1,  Маяківської сільської ради - 2, Мирненської сільської ради та Хрестищенської сільської ради.

Всі команди показали майстерність та високий рівень гри  але найсильнішими стали:

ІІІ місце зайняла команда Хрестищенської сільської ради;

ІІ місце – команда Малинівської сільської ради;

І місце впродовж запеклої боротьби виборола команда Маяківської сільської ради – 1.

Всі переможці Турніру були нагороджені пам’ятними грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та медалями відповідного ступеню. Команда Маяківської сільської ради – 1 отримала Кубок переможців Турніру Слов’янського району з волейболу, присвяченого Дню працівників сільського господарства.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.