«Безпечний будинок» — крок до створення «безпечного міста». Слов’янські правоохоронці вивчають досвід колег зі всього регіону.

Під керівництвом представників Управління превентивної діяльності області дільничні офіцери поліції освоюють методику конструктивного діалогу з населенням.

 Цілями проекту "Безпечний будинок" є побудова партнерських відносин між поліцією та громадою, підвищення безпеки громадян у місцях проживання, ефективність реагування на правопорушення, зниження рівня злочинності та її профілактика. Про це дільничним офіцерам Слов'янської поліції розповіла Яна Ходченко, старший інспектор з особливих доручень УПД ГУНП області.

З початку впровадження програми вже минув рік, зараз "Безпечних будинків" на території регіону вже 48 - тому позитивний досвід можна аналізувати та узагальнювати.

Правоохоронці Слов'янська враховують свої напрацювання і беруть на "озброєння" досвід колег з інших територіальних підрозділів.

Щоб зробити свій будинок насправді "безпечним" мешканцям міста необхідно звертатись до відділу поліції -  наразі тут вже зареєстровано 13 таких заяв.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: