У Слов’янську стане більше патрулів

Про це йшлось на робочій нараді, що проходила за участю представників Головного управління нацполіції області, Управління патрульної поліції та Національної гвардії України.

На підставі аналізу оперативної обстановки у Слов'янську, а також в зв'язку з переходом на осінньо-зимовий варіант несення служби, виникла необхідність у збільшенні піших патрулів. Створюватись вони будуть за рахунок співробітників Управління патрульної поліції та військовослужбовців, організацію несення служби здійснюватиме Слов'янський відділ поліції

На цьому наголосив заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Олександр Віт. На робочій нараді були присутні заступник начальника Слов'янського ВП Михайло Чинчевич, начальник УПП в м. Краматорську та Слов'янську Олександр Малиш та заступник командира з громадської безпеки в/ч 3035 НГУ Генадій Куций.

Посилене патрулювання буде здійснюватись з четверга до неділі, з 15 години. Крім того, правоохоронці будуть задіюватись у профілактичних відпрацюваннях території обслуговування.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: