«Сторінками творчості письменників». В Черкаській ЗОШ№2 відзначили День української писемності та мови

Всіх нас єднає рідна мова.
Всіх, хто живе у цім краю.

   9 листопада – День української писемності та мови. Учні та вчителі Черкаської об’єднаної територіальної громади долучилися до урочистого відзначення цієї славної дати, яке проходило у гостинній залі Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Цього дня весь світ віддавав шану великим володарям українського слова. Під час літературної подорожі областями України «Сторінками творчості письменників» звучали рядки неперевершених творів Г.Квітки – Основ'яненка та І Карпенка – Карого, І.Франка і Л.Українки, П.Тичини і В.Сосюри. Учні демонстрували декламаційні, вокальні, танцювальні здібності. Перед глядачами постали герої  драматичних творів «Сватання на Гончарівці» та «Сто тисяч». На свято завітали герої казки «Фарбований лис». А в танцювальних рухах дівчат можна було побачити рядки поеми «Лісова пісня». Ліричні рядки «Ви знаєте, як липа шелестить…» нагадали присутнім про перше почуття закоханості. Твори В.Сосюри «Васильки у полі», «Так ніхто не кохав» були представлені у вигляді декламації та танцю, розповіли про почуття романтика Донецького краю.

Учасниками літературної подорожі були підготовлені змістовні  презентації життєвого та творчого шляху поетів та письменників. Разом учні громади створили леп бук, сторінки якого вражають винахідливістю, креативністю та своєрідністю.

Почесним гостем літературної подорожі був поет – земляк Володимир Іванович Мясник, який зачитав гостям рядки своїх творів про рідний край, про свою школу.

Пісні та поезії про рідну мову від господарів заходу закликали до єднання, до любові та поваги до українського слова.

Тепла атмосфера заходу, творчий підхід учасників, креативна підтримка вчителів надихають на подальші зустрічі у дружньому колі.

Вчитель української мови та літератури

Черкаської ЗОШ І-ІІ ст..

Мерзловська О.В.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: