Спецпризначенці КОРДу долучилися до всесвітньої акції «Здай кров – врятуй життя»

В такий спосіб поліцейські рятують життя тих, хто потрапив у дорожньо-транспортні пригоди, військових, яких пораненими доправляють до госпіталів, а також «підіймають на ноги» пацієнтів стаціонару. Відтак 20 хвилин забору зразків іноді дорівнює життю.

 В Україні, як і по всьому світу стартує акція, яка спрямована на порятунок людей. Вона триватиме до 18 листопада. В цей період будь-який бажаючий, який відповідає певним критеріям здоров’я, може пожертвувати частинкою крові для того, щоб хтось вижив.

Боєць із позивним «Фокстрот» вже більше 8 років є активним донором. Зізнається, вперше такий захід був необхідністю, але відтоді це стало постійною звичкою. «Краще найменша допомога, ніж найбільше співчуття – це наше кредо. Ми у будь-яку хвилину готові рятувати життя не тільки на лінії фронту, а й в глибокому тилу», - підкреслює Фокстрот.

Сьогодні до станції переливання крові прийшов не сам, а привів із собою своїх колег. Хто, як не спецпризначенці, які пройшли ретельний відбір, відповідають усім вимогам донорства.

Переваги до певної групи та резусу немає. Лікарі кажуть, що не можна спрогнозувати, з якою групою надійде пацієнт, тому може знадобитися будь-яка.

«Співробітники Нацполіції вже не вперше долучаються до подібних заходів, і ми їм дуже вдячні. Оскільки людську кров не можна замінити нічим, і часто це буває єдиним шансом, який врятує життя», - відзначають медичні робітники.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: