Учні та вчителі 12-ї школи Слов’янська долучилися до радіодиктанту національної єдності. Фотофакт

Сьогодні у День української писемності та мови 150 учнів та вчителів 12 школи долучилися до всеукраїнського флешмобу : Написання 18-го радіодиктанту національної єдності.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — звучить на Першому каналі Українського радіо у День української писемності та мови — 9 листопада. Він не має на меті перевірку грамотності, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо мови.

Диктант складається зі 100—120 слів. Текст для радіодиктанту замовляється спеціально. У ньому немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. Але при тому їхня загальна кількість дуже висока, тому написати радіодиктант без помилок непросто.

Написаний диктант надсилається на адресу Українського радіо 9 і 10 листопада за поштовим штемпелем. Радіодиктант також можна надсилати на електронну пошту — вона починає працювати у момент початку акції і працює упродовж наступних 24 годин, після чого блокується.

Текст стає доступним для самоперевірки з 11 листопада.

Радіодиктанти не перевіряють на помилки і не повертають. Але шукають роботи без помилок і нагороджують учасників, які впоралися із завданням бездоганно.

У грудні відбувається так звана «робота над помилками», коли в ефірі Українського радіо звучать імена переможців, а також відбувається аналіз найтиповіших помилок.

Фото Валентина Чередник
Діловий Слов'янськ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: