Випускники шкіл Слов’янська дізнаються, як стати правоохоронцем

У межах профорієнтаційної роботи поліцейські знайомлять учнів одинадцятих класів з умовами вступу до вищих навчальних закладів МВС зі специфічними умовами навчання.

«Обери професію – захищати» - за такою темою проходили зустрічі правоохоронців з випускниками 5, 8 та 12-ї шкіл м. Слов'янська. Співробітники сектору кадрового забезпечення розповідали про роботу поліцейських, її особливості та переваги. Учні дізнались, що зараз в Україні працює 8 закладів системи МВС, що готують висококваліфікованих молодих фахівців.

Проводити профорієнтаційну роботу допомагали курсанти 1-2 курсів Донецького юридичного інституту, які ділилися досвідом свого навчання.

З моменту зарахування курсантам присвоюється звання "рядовий поліції", видається службове посвідчення, жетон та формений одяг. Період навчання (4 роки) зараховується до стажу служби в Національній поліції.

Підлітки задавали різноманітні питання: які факультети готують тих чи інших фахівців, як проходять співбесіди та екзамени, які документи необхідно надавати для цього. Деякі з них вже визначились зі своєї майбутньою професією й готові поповнити ряди молодих поліцейських.

Інформуємо, що наразі Слов'янська поліція проводить первинну реєстрацію абітурієнтів. Приймання документів на вступ починається з січня 2019 року.

Більш детальну інформацію можна одержати в кадровому підрозділі Слов'янського ВП за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ,
вул. Університетська, 30.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: