Традиційний диктант національної єдності «Українське радіо» проведе диктант


До Дня української писемності та мови у п’ятницю, 9 листопада, «Українське радіо» проведе традиційний диктант національної єдності. Спецпроект розпочнеться об 11.00, а сам текст радіодиктанту лунатиме з 11:30, повідомляє ZIK.

Як повідомила раніше координатор проекту Аліна Акуленко, радіодиктант диктуватимутуть з радіостудії на Хрещатику, 26, але його також можна буде дивитися по телевізору, слухати й дивитися на сайтах суспільного радіо і телебачення в Інтернеті. Традиційно текст завдання готує і диктуватиме доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Умови мовного флеш-мобу незмінні: диктант слід писати лише від руки, надруковані у будь-якому текстовому редакторі файли не перевірятимуть. Водночас, надіслати роботу на перевірку можна й електронною поштою – для цього написаний від руки диктант слід відсканувати чи сфотографувати.

Радіодиктант можна писати і надсилати також шрифтом Брайля. Адресу і детальні умови диктанту повідомлять безпосередньо перед написанням роботи.

Нагадаємо, у 2017 році «Українське радіо» отримало 28 999 радіодиктантів. Із них майже 17 500 – звичайною поштою, а 11 500 – електронною. Переможцями визнано 124 особи.

У Слов'янську платформа ініціатив Теплиця 9 листопада об 11:00 запрошує на написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який вже у 18-те звучатиме на Першому каналі Українського радіо у День української писемності та мови.

Всі бажаючі зможуть надіслати свої роботи на адресу Українського радіо 9-10 листопада поштою, а також на електронну адресу. Самостійно ж себе перевірити можна з 11 листопада.

Якщо ви вирішили доєднатись до акції - ми найкраще товариство, яке прямуватиме разом з вами, стежками вдосконалення своїх знань. Ми точно впевнені, що серед нас є ті, хто стане майбутніми переможцями цьогоріч!

Відчуваєте непереборну потребу вдосконалювати свою українську? 
- Радо запрошуємо до Курсів «Говоримо українською». 
Друга школа Курсів «Говоримо українською» стартуватиме з 15 листопада і проходитиме щочетверга о 17:00 у Платформі ініціатив Теплиця.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: