Стосовно ситуації з будівництвом у парку “Шовковичном” станом на 7 листопада

6 листопада згідно домовленості руху Сильні громади з директором департаменту екології Донецької ОДА Сергієм Натрусом в департаменті екології у Краматорську відбулася зустріч з ним представників клубу друзів парку Шовковичний. Про це повідомляє міський активіст Денис Бігунов на своїй сторінці в фейсбук.

Було оговорено шляхи вирішення багатьох проблем, які виникли при будівництві і що треба робити , аби завершити будівництво.

За результатом домовлено про створення наказом директора департаменту екології спільної комісії за участі департаменту екології, клубу друзів парку та руху "Сильні громади", Слов'янської міської ради, підрядника, авторського та технічного нагляду. Комісія контролюватиме якість робіт за які будуть здійснюватися проплати замовником. Про це ми будемо інформувати в цій групі.

Також 6 листопада о 17.00 годині відбулася моя зустріч з керівником фірми підрядника ЛД Сервіс Тетяною Гаращенко, за результатами якої домовлено про подальшу взаємодію підрядника та громадськості у питаннях, що хвилюють громаду при будівництві.

Домовлено про спільну зустріч 9 листопада в департаменті екології підрядника, замовника та клубу друзів з метою докладного з'ясування ситуації, подальших планів. Про що будемо інформувати у цій групі.

Також на мою пропозицію директор департаменту екології Сергій Натрус та керівник ЛД Сервіс Тетяна Гаращенко взяли участь у спеціальному прямому ефірі на телеканалі ЮА Донбас 6 листопада о 19.20 присвяченому проблемі парку "Шовковичний".

1
9

Эта запись была размещена в рубрики: