Донеччан запрошують на президентські праймеріз УКРОПу 10 листопада

У суботу, 10 листопада, о 12:00 у Краматорську в Палаці культури імені Леоніда Бикова відбудеться зустріч з учасниками президентських праймеріз УКРОПу Олександром ШЕВЧЕНКОМ, Іриною ГОЛОВАТЕНКО та Оксаною ТУНІК-ФРИЗ.

УКРОП першим серед політичних сил України проводить публічні президентські праймеріз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає внутрішня конкуренція, тож на президентські вибори йдуть не ставленики верхівки політсили, а кандидати, яких дійсно підтримує народ. У рамках туру-презентації, що охоплює всі обласні центри, партійці дають можливість усім бажаючим поспілкуватись з претендентами «Українського об’єднання патріотів» на висування на пост Глави держави. Для цього організатори радять приходити на місце проведення заходу за годину до його офіційного початку.

«УКРОП демонструє нову якість політики: ми відкрито обираємо того кандидата, чия програма отримає найбільшу підтримку однопартійців і наших прихильників. Це чесне голосування. Запрошуємо 10 листопада мешканців Донеччини на власні очі переконатися в цьому та почути відповіді на важливі для українців питання», – зазначив голова Донецької обласної організації УКРОПу Олександр МЕЛАНЧЕНКО.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

5
5

Эта запись была размещена в рубрики: