Ювенальні поліцейські Слов’янська організували профілактичний захід для дітей з проблемами зору

У захопливу подорож правилами дорожнього руху разом з правоохоронцями вирушили вихованці міської школи-інтернату для незрячих та слабозорних дітей №23.

 Вражати своєю безпосередністю та творчим підходом до пізнавального процесу дітлахи почали одразу від початку заходу. На вході до імпровізованих автобусів на них чекали "світлофор-помічник" та "регулювальник", які ретельно перевіряли заздалегідь придбані білети.

Переїжджаючи від станції до станції, хлопчики та дівчатка із задоволенням відповідала на питання, розгадували загадки про дорожній рух, вивчали дорожні знаки та їх призначення. Учасники заходу настільки захопились творчим процесом, що навіть вигадали декілька власних знаків.

Також від правоохоронців малеча дізнались, як треба поводитись на дорозі людям із проблемами зору, а від учасників "Ліги майбутніх поліцейських" - про роботу аналітичного центру UASC та дію мобільного додатку "102".

По завершенню "подорожі світом ПДР" вихованці учбового закладу отримали корисні знання, гарний настрій та солодкі подарунки.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: