Слов’янські студенти — залізничники вже міркують про службу в Нацгвардії після отримання диплому


Нацгвардійці продовжують систематичну роботу щодо популяризації служби в лавах Національної гвардії України.

В рамках цієї роботи офіцер військової частини 3035 завітав до Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури, щоб розповісти студентам привілеї служби в резерві в лавах Національної гвардії України.

“Сьогодні ми провели роз’яснювальну роботу в Слов’янському коледжі транспортної інфраструктури зі студентами щодо проходження служби в лавах Національної гвардії України. В ході бесіди ми зробили акцент на проходженні служби у військовому резерві та подальшому навчанні в Національній академії Національної гвардії України”, - розповів командир резервної роти капітан Дмитро Друзін.

Інформація, яку хлопці та дівчата отримали від офіцера виявилася настільки цікавою і корисною, що студенти навіть запросили його на батьківські збори. Батьки зможуть ознайомитись з важливими для них питаннями і допомогти своїм синам прийняти правильне рішення.

“Батько каже, що армія робить з хлопця справжнього чоловіка, людина стає більш впевненою в собі, і я хочу спробувати чи справді це так” - поділився студент третього курсу Іван Посєшніченко.

Богдан Кондратов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
8

Эта запись была размещена в рубрики: