73-ю річницю створення ООН відзначили вшануванням памяті загиблих на Карачуні під Слов’янськом

24 жовтня в світі відзначається 73 річниця створення ООН. День ООН — це день народження Організації Об'єднаних Націй.

Враховуючи ситуацію яка склалася на Сході України, яка носить затяжний характер і на даний час невідомо, коли закінчиться збройний конфлікт, силами волонтерів та представників силових структур на меморіальному комплексі на горі Карачун, в цей день відбувся молебень за загиблими під час АТО на Сході України, якій провів отець Теодей з  Званівського монастиря УГКЦ.

До цього заходу від представників ТОВ «Декоплан», м. Вінниця висаджена Алея Героїв із сортів голандських роз для вшанування пам’яті загиблих.

На «Звернення до майбутніх поколінь українців» встановлений гранітний шеврон, з зазначенням місць, де ці звернення встановлені.

Представниками 95-й Житомирської десантно-штурмової бригади висаджені білі хризантеми біля каплиці Покрови Пресвятої Богородиці на вшанування пам’яти загиблих.

Співробітниками Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ до Дня захисника України, в період відпочинку та реабілітації, в ході заходів до Дня захисника України відбулося сходження на найвищу точку України – гору Говерла, де був встановлений дублікат звернення з гори Карачун.

Це вже 8-е сходження на Говерлу представників силових структур, які приймали участь у звільненні Слов’янська, Краматорська від проросійських окупантів.


Також, на базі чоловічого монастиря у селищі Дзімброні, на Верховинщині встановлений пам’ятний знак загиблим верховинцям з Івано-Франківщини за допомогою родини скульпторів Рожик – Віталія та Наталлі, по загиблим військовослужбовцям західного ТРК НГУ, 80-ї Львівської ДШБ, поліції особливого призначення «Івано-Франківськ», та добровольчих батальйонів.

Захід відбувся за підтримки Донецького та Івано-Франківського обласного управлінь лісового та мисливського господарства, представників Греко-католицької церкви, Верховинських волонтерів, які протягом чотирьох років займаються питанням реабілітації учасників бойових дій, та дітей і родин з зони конфлікту.

Звернення до майбутніх поколінь українців з гори Карачун передано до оздоровчих комплексів Верховини в знак вшанування та збереження історичної правди та підтримки традицій і звичаєв, які збереглись та вшановуються у цьому гірському краї, і які служить яскравим прикладом для наслідування для всіх регіонів України у справі збереження національної пам’яті поколінь українців.

Саме тут був знятий відомий фільм «Тіні забутих предків», який входить до скарбниці світового кінематографу.

Цей захід став заключним у низці заходів, які проводились до визначних державних свят в 2018 році – Дня Прапора, Дня Незалежності України, Дня захисника України у Слов’янську та на Верховинщині.

Організатор заходу київський військовий волонтер Марина Квітка.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

7
12

Эта запись была размещена в рубрики: