В поліції «День відкритих дверей». Слов’янські поліцейські проводять профорієнтаційну роботу серед молоді

"Як правильно вибрати майбутню професію?", "Як проходить навчання та робота правоохоронців?", "Які заклади в Україні готують майбутніх поліцейських і юристів" - відповіді на ці й інші питання змогли отримати учні старших класів шкіл селища Черкаське під час відвідування місцевого відділу поліції.

Екскурсія, яка організована співробітниками ювенальної превенції та сектором кадрового забезпечення, почалась в актовому залі Слов'янського ВП.

Школярам розповіли про реформи, які відбулися в правоохоронній системі, новітні технології, які знаходяться на службі поліції Донеччини та отримати всю інформацію про вступ до вищих навчальних закладів системи Міністерства Внутрішніх справ України.

Психолог відділу поліції пояснила, якими якостями треба володіти для успішного навчання у відомчому університеті чи інституті, а також подальшого проходження служби.

Після діти мали можливість побачити, як працює поліція, дізнатись про різні напрямки її діяльності і побувати в ізоляторі тимчасового утримання - місці, призначеному для затриманих за підозрою у скоєнні злочину осіб.

Звісно, не обійшлося без демонстрації зброї та спецзасобів, які знаходяться на озброєнні поліцейських. Дітям продемонстрували бронежилети, захисні шоломи, браслети ручні, щити, та розповіли про їх призначення і порядок застосування. Також правоохоронці показали автомат Калашникова, ручний протитанковий гранатомет, пістолет Макарова та розповіли про їх тактико-технічні характеристики. Все це школярі могли потримати в руках та приміряти.

Багатьох саме після відвідування заходу по-справжньому зацікавила служба в поліції. Декілька учнів налаштовані в майбутньому поповнити ряди правоохоронців. А така увага з боку молоді до роботи поліції говорить про те, що професія не втрачає своєї популярності.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: