Поліція Донеччини вживає заходів для попередження конфліктів на релігійному грунті

 Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин під час зустрічі з представниками релігійних конфесій в Донецькій облдержадміністрації.

Голова Донецької ОДА Олександр Куць наголосив на необхідності мирного врегулювання релігійних питань та подякував поліцейським за забезпечення правопорядку під час проведення свят 14 жовтня.

Микола Семенишин відзначив, що поліція сприятиме мирному діалогу представників всіх релігійних організацій, а у випадку провокацій або релігійної ворожнечі реагуватиме відповідно до чинного законодавства.

У зв’язку з цим заплановано низку зустрічей зі священнослужителями різних конфесій, а також представниками громад, на яких розглядатимуться питання збереження миру та спокою на Донеччині. До превентивних заходів залучатимуться експерти з розв’язання конфліктів та групи «поліції діалогу».

Керівник поліції регіону підкреслив, що поліція – поза релігією, і завдання правоохоронців – виключно забезпечення безпеки кожного громадянина.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: