Розпочався ІІ чемпіонат міста Слов’янська з боулінгу серед учнів та студентів


10 жовтня розпочався ІІ чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді, який проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Першими розпочали ігри на доріжках розважального центру «TALER» команди факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету. Умови проведення змагань лишилися такими же як і минулого навчального року.

Зігравши дві гри по 10 фреймів, була визначена команда-переможець, яка набрала у сумі 869 очок. Саме ця команда буде представляти факультет фізичного виховання у фіналі чемпіонату, який відбудеться навесні 2018 року.

Кращим гравцем дня став студент 5-го курсу Трефілов Юрій.

Всі учасники змагань отримали масу позитивних емоцій та черговий досвід гри в боулінг, а команда переможець була нагороджена грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Наступні ігри відбудуться серед студентів філологічного факультету Донбаського державного педагогічного університету 17 жовтня, початок о 14.00.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: