У Слов’янському хімтехнікумі пройде конкурс краси “Міс СХМТ 2018”


17 жовтня у Слов’янському хіміко-механічному технікумі
для всіх студентів, викладачів та військових відбудеться традиційний конкурс краси серед студентів "Міс СХМТ 2018"

Професіонали стверджують, що конкурс краси - це справжнє шоу, яке приречене на успіх! Це — надзвичайне видовище, тому що краса сама по собі — це явище неймовірне.

Мільярди її осколків мільйони років мандрують світом. Інколи насолодитися ними реально та навіть просто: побачивши рідну посмішку на обличчі коханої людини, пропустивши перші весняні проміння сонця крізь пальці, дозволивши захопливому та чаруючому морю нести свої думки на його неспокійних хвилях... Або ще простіше – сконцентруватися на сцені та слухати, дивитись, відчувати та підтримувати найкрасивіших, найкращих, найталановитіших дівчат, які пройшли непростий шлях, щоб потрапити в фінал.

“Міс СХМТ 2018”, в цьому році проходить за підтримки:
- найпопулярнішого радіо Донецького регіону “Класного радіо”;
- народного депутата України Олега Недави;
- асоціації підприємців "Ділове сприяння", м. Слов’янськ;
- інтернет-видання “Діловий Слов’янськ”;
- РЦ “TALER”;
- кондитерської фабрики “Валенсія”;
- розважального комплексу 3D кінотеатр “Сапфір”;
- рекламного агентства “Неон”;
- концертного агентства 3D Voice Family…

Запрошені гості з Національної гвардії України.

Учасники конкурсу Міс СХМТ 2018

Анжела Кононцева, 16 років.

«Я Кононцева Анжела, студентка групи Ф-17-29. Дуже полюбляю співати та танцювати. Намагаюся брати  активну участь у житті технікуму. Близьких та друзів завжди вмію вислухати в скрутну хвилину та дати пораду . Навіть коли в мене щось не виходить, я намагаюсь не складати рук, а йти до кінця по життю з рішучими намірами».

Дар’я Бондаренко, 15 років.

Так Дар’я  пише про себе:  «Я товариська і артистична дівчина. Захоплююсь вокалом і образотворчим мистецтвом. Неконфліктна і легко пристосовуюся до будь-яких умов.Рішуча у своїх вчинках, іноді можу намагатися нав'язувати свої судження іншим. Але на те, що відбувається  дивлюсь, як правило, тверезо, ретельно розмірковую над правильністю своїх вчинків.  Добра і хоробра людина, яка, не замислюючись, візьму на себе відповідальність за друга».

Крістіна Супрун – 16 років.

Крістина розповідає про себе так: «Я Супрун Крістіна, навчаюсь у групі Ф-17-19 на фармацевта, професію обрала не випадково, так як люблю стерильність в усьому і хочу допомагати людям. Поставивши перед собою мету, намагаюсь йти до неї впевненими кроками, при цьому не втрачаючи посмішку і позитивні погляди на життя. Дружелюбна, ціную дружбу і взаємодопомогу, завжди намагаюся знайти компроміс без зайвих проблем і скандалів. Моє життя наповнене позитивом і радісними моментами, а всі негаразди я долаю з близкими друзьями і батьками».

Півень Мілена – 15 років.

Мілена  говорить про себе так:

Мілена Півень

Так – це я
Багато гумору та сміху
Безліч друзів та успіху
Як задумаю я щось
Усе збудеться – так ось.
Бо умію я зібратись
З труднощами розібратись
Гарну сукню я вдягну
Файну пісню затягну
Є ще декілька талантів
Запросила б музикантів
Або подружок-дівок
У веселий у танок
Милосердя – це ж про мене
Всіх я хочу лікувати
Від хвороби рятувати
І професію обрала фармацевт
З дитинства знала.
Дуже я люблю родину
Рідну землю – Україну
Отже на вашу підтримку надію маю
Усім успіху бажаю

Крістіна Косогова – 14 років.

Крістіна говорить про себе так: «Я Косогова Крістіна, мені 14 років, життєрадісна дівчина, і так я наймолодша учасниця. Займаюся  східними танцями близько 10 років, займала такі місця як: чемпіонка України, чемпіонка Донецької області. Люблю з усіма знайомитися, так що я доброзичлива, друзів у мене багато, виручаю у скрутну хвилину, а вони мене. Люблю свою групу Ф-18-29, так як вони найкращі.На міс СХМТ прийшла довести те,що я гідна бути найкрасивішою і найталановитішою!»

Тофанюк Вікторія – 16 років.

Вікторія говорить про себе так:  «Спеціальність: "Фармація " Група :Ф- 17-29. Ціную те, що є і не зупиняюся на досягнутому. Завжди займаю активну життєву позицію, з щирою посмішкою йду до людей. У всьому прагну до ідеальності. Знаю, що всього можна досягти, треба тільки захотіти. Цілеспрямована, відповідальна. Люблю спорт. Свою майбутню професію вибрала невипадково. Мрію працювати у сфері медицини, дарувати людям тепло, підтримку і надавати допомогу хворим. Дві фрази, які супроводжують мене в житті :"Що не робиться -все до кращого " і " Що мене не вбиває – робить мене сильніше ".

Рудь Дар’я - 16 років.

Дар’я  говорить о себе так: Я - Рудь Дар'я, але близькі звуть мене Дарій. Студентка найкращої групи Е-17-19. Займаюсь танцями та люблю співати, але щоб мене ніхто не чув. Активна і багатогранна творча особистість, вмію слухати й чути людей, завжди прийду на допомогу. Ніколи не впадаю у відчай, посміхаюсь не дивлячись ні на що, Я цілеспрямована людина, тому і прийшла сюди».

Єлизавета Міма, 15 років.

Так Єлизавета пише про себе:  «У мене безліч різноманітних захоплень. Більш за все мені подобається робити теплі та атмосферні фотографії, надихаючись буквально від усього, що я бачу.З раннього дитинства я займалась танцями, присвятивши цьому 9 років свого життя.Також  я вмію малювати, кажуть, що доволі непогано виходить. Ще я перфекціоністка і завжди прикладаю максимум зусиль, щоб досягти бажаного результату».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

8
2

Эта запись была размещена в рубрики: