Громадський хромакей у Дружківці додасть кольору у різноманіття життя


У Дружківці з’явився громадський хромакей, завдяки якому тепер мешканці міста зможуть створювати цікаві та незвичні фотографії. Створення цього об’єкту відбулось завдяки ініціативі Дружківської молодіжної ради.

Як правило технологію хромакею використовують при створенні блокбастерів чи прогнозів погоди на телебаченні. Суть полягає в тому, що ділянки зображення, які мають зелений колір, замінюються іншими зображеннями.

«Для того, аби скористатись хромакеєм, необхідно просто завантажити на свій телефон додаток Chromavid. Він є безкоштовним. Вибрати світлину або відео, яке буде замість зеленого кольору, стати на фоні хромакею та зробити фото, наприклад разом з хижим динозавром. Надалі ви обмежені лише польотом вашої фантазії», – розказав Сергій Пронкін, голова молодіжної ради.

Минулого вікенду Дружківська молодіжна рада у партнерстві з громадською організацією «Нова Дружківка» організувала воркшоп «Урбаністичні практики», який складався з двох частин. У суботу 13 жовтня у платформі ініціатив «Халва хаб» проходила лекція з урбаністики для членів молодіжної ради та активної молоді Дружківки.

Спікер Іван Вербицький, проектний менеджер аналітичного центру CEDOS, розповідав про формування урбаністичних поглядів в Україні, міський дизайн і планування та про те, як враховувати потреби кожного члена громади при створенні публічних просторів. Наступного дня на учасників чекала практична частина заходу – створення першого публічного хромакею.

«Наша мета – створити у місті нову точку інтересу, яка буде приваблювати молодь та всіх, кому не байдуже кіно та фотографія. Якщо після цього Дружківка буде частіше з’являтися в інформаційному полі, значить місію з популяризації рідного міста ми виконали», – розказав Сергій Пронкін, голова молодіжної ради та співорганізатор воркшопу.

Хромакей знаходиться в арці за адресою вул. Соборна, 15 та вільний у використанні.

Воркшоп «Урбаністичні практики» відбувся за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: