Слов’янські та рубіжанські гвардійці запросили до себе в гості студентів та школярів

У військовій частині 3035 пройшов День відкритих дверей. Студентам показали в яких умовах служать, навчаються, тренуються та живуть бійці Національної гвардії України.

Увійти в розташування об’єкта під охороною, потримати в руках бойову зброю, приміряти екіпірування, отримати відповідь на будь-яке запитання. Цими можливостями скористалися студенти Донбаського державного педагогічного університету та учні Рубіжанської четвертої школи.

«Ніколи не тримав нічого подібного в руках. Це гранатомет, протитанкова зброя. РПГ-7, здається. Чи буду колись служити - не знаю, але цікавлюсь технікою, зокрема авіацією», - поділився першокурсник-філолог Дмитро Мішин.

«У нас вже були польові збори. Багато чого я вже бачив і чув. Але зараз нацгвардійці показали більше техніки, озброєння, спорядження», - розповів студент Марко Кубота.

Дівчата позували та робили «селфі» біля військової техніки, проте не цуралися й оптичних приладів.

«Я бачу все, наче в якійсь комп’ютерній грі, ніби у «шутері» якомусь, в які брат грає. Не думала, що так дивно виглядатиме у цьому приладі», - зізналася майбутній педагог Лоліта Ісакова, дивлячись у тепловізора спецпризначенців.

Студенти завітали також до казарми. Вони розпитували солдатів, як їм живеться, міряли головні убори, з’ясовували чи з доброї тканини однострої. У Рубіжному молодь знайомилася також з чотирилапими товаришами гвардійців – службовими собаками.

«Кожен міг взяти до рук зброю, звісно, не заряджену. Поміряти шолом, бронежилет, відчути себе в ролі солдата. Ми хочемо, щоб люди розуміли, що таке Національна гвардія України. Ми чекаємо слов’янську молодь у себе. Всі умови є!», - пояснив заступник командира військової частини 3035 по роботі з особовим складом підполковник Олег Фомін.

«Ми привели всіх першокурсників. Спочатку це був лише факультет фізичного виховання. Зараз приєдналися й інші факультети. Видно, що студентам сподобалося», - декан факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету Олександр Холодний.

Наприкінці зустрічі виявилося, що студентський колектив завітав до Слов’янського полку не з порожніми руками. Вони вручили представникам військової частини коровай та грамоти.

 

Сергій Молотков

Ірина Дзюкевич-Потапенко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: